Warszawa: 21-22 września 2024 - 4 miejsca

Zajęcia zostaną zrealizowane przy zgłoszeniu min. 8 osób
  • Koszt zajęć: 2800 zł (zawiera VAT) - zawiera koszt przelotu w dwie strony.
  • Zajęcia teoretyczne, bez lotu samolotem - 2150 zł.

Zajęcia nie są cykliczne. Odbywają się tylko i wyłącznie po zebraniu się grupy chętnych.

  • Rejestrację na planowany termin przyjmujemy do 6 tygodni przed terminem szkolenia.
  • Cena jest gwarantowana tylko w przypadku zapisów min. 6-5 tyg. przed danym terminem – 2800 zł.
    Po upływie tego terminu koszt zajęć wynosi 3150 zł.
    Rejestracja oznacza przesłanie koniecznych dokumentów oraz wpłata. Rejestracja nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem się.
  • Z uwagi na procedury bezpieczeństwa nie praktykujemy zapisów na ostatnią chwilę. Nie robimy żadnych wyjątków.
  • Przelot samolotem organizowany jest w dniu kończącym zajęcia (niedziela). Lot odbywa się na kierunku krajowym, wynikającym z siatki połączeń PLL LOT. Startujemy i lądujemy w Warszawie.

Kursy Premium

Oferujemy i prowadzimy również zajęcia indywidualne. Warsztaty takie dedykowane są m.in osobom bardzo aktywnym zadowowo, potrzebującym wsparcia w krótkim terminie czasu lub tym, dla których grupa jest barierą. Zajęcia takie zawierają wszystkie najważniejsze elementy i moduły pracy z trybie standardowym, również z możliwością przelotu samolotem. Warsztat realizowany dla maksymalnie 3 os.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: kontakt@pokochajlatanie.pl

Kursy firmowe

Wiele firm wymaga od swoich pracowników, aby latać w podróże służbowe, którym niejednokrotnie towarzyszy stres i niepokój. Zwłaszcza, że podróże te są stałym elementem zawodowej aktywności. Oferujemy specjalnie zaprojektowane warsztaty dla firm, w ramach szkoleń doskonalących, dla wszystkich pracowników, którzy dzięki nim będą podróżować spokojniej i pracować wydajniej niż w stałym stresie z powodu podróży samolotem.

Mogą one odbywać się w siedzibie firmy lub w placówkach dostosowanych do Państwa potrzeb, również jako element programu szkoleń na wyjazdach integracyjnych.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: kontakt@pokochajlatanie.pl

Kursy dla dzieci – NOWOŚĆ

Czy Twoje dziecko boi się latać? Możemy Wam pomóc.

Warsztaty dla dzieci są nowością w naszej ofercie. W odpowiedzi na zainteresowanie, wprowadziliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 13 lat.
Bardzo często dzieci z powodu lęku przed lataniem wyraźnie unikają podróży samolotem lub uruchamiają się inne mechanizmy fobii i niepokoju w życiu codziennym.

Kurs prowadzony jest przez doświadczony zespół psychologów oraz personelu pokładowego.
Zajęcia trwają 1 dzień – ok. 8/9 godzin szkolenia. Podobnie jak zajęcia dla dorosłych również odbywają się w bardzo małych grupach. Kurs oprócz modułu psychologicznego zawiera spotkanie z pilotem, kontrolerem ruchu lotniczego oraz wejście do hangaru samolotowego. Obecność na sesji terapeutycznej na wyraźną prośbę rodzica i za zgodą pozostałych uczestników i ich rodziców.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: kontakt@pokochajlatanie.pl