Chcielibyśmy aby znalazły się w niej wszystkie Państwa opinie, komentarze i refleksje związane z warsztatami. Ufamy, że Wasze cenne sugestie znajdą odzwierciedlenie w naszych warsztatach.

„Bardzo polecam te warsztaty wszystkim bojącym sie latać. Bardzo profesjonalnie przygotowane.”

„Chcialam osobiscie podziekowac za wspanialy kurs i wspanialy zespol ludzi, ktory sie nami zajmowal. Wiedza, ktora tam zdobylam to jedno ale obserwowanie z jaka radoscia i pasja opowiadali o swojej pracy dla mnie rownie wazne. Jeszcze raz serdecznie wszystkim Wam za wszystko dziekuje.”

„W imieniu zony, a swoim rowniez 🙂 chcialbym serdecznie podziekowac za wspanialy weekend. Zona byla pod wrazeniem profesjonalnej obsady I panujacej atmosfery. Wyglada na to to , ze „pokocha latanie”.

„Z wymarzonej podróży, wróciłam cala i zdrowa. Jak się okazało samolot nie spadł 🙂 Mało tego nawet turbulencji zbytnio nie było. I nawet się nie udusiłam jak wcześniej myslalam hahahahaha. Powietrza było w bród! Wow jak to fajnie ze teraz się z tego sama smieje 🙂 Po 5-letniej przerwie poleciałam. Na pokladzie obeszlo się bez alkoholu i srodków uspokajających. Kiedy przyszlo mi cos głupiego do glowy, jakis strach od razu przypominałam sobie słowa Pana pilota i Pani psychoterapeutki i od razu robilo mi się lepiej :-)”

„Bardzo ale to BARDZO mi Państwo pomogliście za co serdecznie dziekuje. Już nie boje się latac. W czerwcu lece do Londunu. Jak o tym pisze to az mam uśmiech od ucha do ucha. Po Waszej terapii w końcu czuje się wolna, brak stresu związanego z lataniem. No i możliwość podróżowania, zwiedzania swiata to jest to o czym marzyłam. Zamierzam już od dziś realizować moje marzenia…dzięki Wam!!!! Jeszcze raz serdecznie dziekuje!!!”

„Ważna było dla mnie rozmowa w pilotem, mechanikiem, lekarzem, kontrolerem ruchu lotniczego i możliowść zadawania pytań. Przede wszystkim kontakt z fachowcami, którzy latają na codzień”

„Profesjonalne podejście do kursantów, wyczerpujące informacje na poruszane tematy, aż brakuje czasu na pytania”

„Cenne w tym szkoleniu jest to, że można wyjaśnić wiele aspektów latania. Dobrze dobrani prelegenci i ciekawie prowadzenie.”

„Bardzo dużo dało mi spotkanie się z osobami o podobnych problemach, w grupie spotkanie z psychologiem i pilotem, z fachowcam”

„Bardzo wysoko oceniam kompetencje osób prowadzących szkolenie, bardzo dobry kontakt z uczestnikami i kulturę osobistą osób prowadzących i organizujących szkolenie.”

„…jeszcze raz dziękuję za organizację tych warsztatów. Były wartościowe ze względów terapeutycznych, ale również poznawczych i poszerzających horyzonty! Zebraliście Państwo bardzo zaangażowanych i przekonujących wykładowców. Można im zaufać. Nie żałuję ani złotówki wydanej na te warsztaty.”

„Muszę przyznać, że to jedno z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam – a było ich wiele. Cieszę się, że w tej branży pracuje tak wielu fantastycznych profesjonalistów, przez co znacznie wzrosło moje zaufanie do podróży lotniczych ( no może jeszcze nie do wszystkich linii:)”

Rozmowy z uczestnikami