Warszawa: 16 - 17 września.

Zajęcia zostaną zrealizowane przy zgłoszeniu min. 5 osób
  • Koszt zajęć: 2300 zł (zawiera VAT) - zawiera koszt przelotu w dwie strony.
  • Zajęcia teoretyczne, bez lotu samolotem - 1770 zł.

Zajęcia nie są cykliczne. Odbywają się tylko i wyłącznie po zebraniu się grupy chętnych.

Przelot samolotem organizowany jest w dniu kończącym zajęcia (niedziela) lub w terminie do 2 tygodni po terminie warsztatów. W przypadku lotu w innym dniu niż dzień kończący zajęcia, koszt lotu samolotem, wraz z zespołem prowadzących, kalkulowany jest dla określonej grupy chętnych.

Kursy Premium

Oferujemy i prowadzimy również zajęcia indywidualne. Warsztaty takie dedykowane są m.in osobom bardzo aktywnym zadowowo, potrzebującym wsparcia w krótkim termiie czasu lub tym, dla których grupa jest barierą. Zajęcia takie zawierają wszystkie najważniejsze elementy i moduły pracy z trybie standardowym, również z możliwością przelotu samolotem.

Kursy firmowe

Wiele firm wymaga od swoich pracowników, aby latać w podróże służbowe, którym niejednokrotnie towarzyszy stres i niepokój. Zwłaszcza, że podróże te są stałym elementem zawodowej aktywności. Oferujemy specjalnie zaprojektowane warsztaty dla firm, w ramach szkoleń doskonalących, dla wszystkich pracowników, którzy dzięki nim będą podróżować spokojniej i pracować wydajniej niż w stałym stresie z powodu podróży samolotem.

Mogą one odbywać się w siedzibie firmy lub w placówkach dostosowanych do Państwa potrzeb, również jako element programu szkoleń na wyjazdach integracyjnych.

Kursy dla dzieci – NOWOŚĆ

Czy Twoje dziecko boi się latać? Możemy Wam pomóc.

Warsztaty dla dzieci są nowością w naszej ofercie. W odpowiedzi na zainteresowanie, wprowadziliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 13 lat. Bardzo często dzieci z powodu lęku przed lataniem wyraźnie unikają podróży samolotem lub uruchamiają się inne mechanizmy fobii i niepokoju w życiu codziennym.

Kurs prowadzony jest przez doświadczony zespół psychologów oraz personelu pokładowego. Zajęcia trwają 1 dzień – ok. 8/9 godzin szkolenia. Podobnie jak zajęcia dla dorosłych również odbywają się w bardzo małych grupach. Kurs oprócz modułu psychologicznego zawiera spotkanie z pilotem, kontrolerem ruchu lotniczego oraz wejście do hangaru samolotowego, samego samolotu i przelot nim dla chętnych. Opiekun lub rodzice powinien towarzyszyć dziecku podczas lotu – rodzic nie powinien jednak bać się latać. Obecność na sesji terapeutycznej na wyraźną prośbę rodzica i za zgodą pozostałych uczestników i ich rodziców.