Wspólnie tworzymy niezawodny zespół

mgr Jagoda Miedzińska

Psycholog, psychoterapeuta, coach

Podczas terapii indywidualnej pomaga zrozumieć siebie i pokonać trudności w radzeniu sobie z emocjami i stresem. Wspiera w stawianiu czoła ograniczającemu lękowi, który zabiera spokój, radość i możliwości. Pomaga odnaleźć sens i satysfakcję z życia, często zagubione i niewidoczne w przytłaczającym smutku, nadmiernym pesymizmie, niskiej samoocenie, czy problemach w relacjach z bliskimi. Prowadzi podczas drogi wychodzenia z niezdrowych nawyków i problemów w obszarze odżywiania się. Prowadzi warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Należy do zespołu Pracowni Terapeutycznej w Warszawie. Prowadzi blog psychologiczny pogoda-ducha.pl. Współpracuje z atelierpodrozy.pl przy tworzeniu niezwykłego projektu dla kobiet łączącego podróże z warsztatami rozwojowymi.

mgr Dominika Wrońska

psycholog, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania

W swojej pracy pomaga osobom, które czują, że w ich życiu brakuje jakiegoś elementu do pełni szczęścia, ale nie są w stanie go sprecyzować. Towarzyszy osobom pragnącym przezwyciężyć ograniczające je lęki i pragnącym korzystać z życia pełnymi garściami. Współuczestniczy w poszukiwaniu sensu, pomaga zadbać o relacje rodzinne i partnerskie. Umożliwia odnalezienie zagubionej pewności siebie i wydobycie pełni potencjału, analizując siły charakteru, które każdy z nas posiada.

Pomaga spełniać marzenia o dalekich podróżach, wspierając swoich Klientów w oswajaniu lęku przed lataniem samolotem. Doświadczenie kliniczne w pracy z lękiem zdobywała między innymi w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

mgr Marta Noryśkiewicz

Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Jest certyfikowaną terapeutką w nurcie poznawczo-behawioralnym. W pracy wykorzystuje także wiedzę z zakresu NLP (Certyfikat Polskiego Instytutu NLP w Warszawie). Z czynną pracą terapeutyczną związana jest od 2003 roku. Były pracownik PLL LOT w charakterze personelu pokładowego oraz były Członek Sztabu Kryzysowego, gdzie zdobyła praktyczne doświadczenie zarządzania sytuacją kryzysową. Praktykę rozpoczęła w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego w Warszawie, gdzie prowadziła terapię indywidualną oraz współprowadziła warsztaty z zakresu umiejętności społecznych oraz pozytywnego myślenia. Trener programów szkoleniowych z zakresu komunikacji, sztuki prezentacji oraz psychologii negocjacji. Współautorka programu „Lęk przed lataniem”. Aktualnie pracownik Centrum Psychoterapii przy ul. Dolnej w Warszawie, gdzie prowadzi terapię grupową i indywidualną.

mgr Dorota Minta

Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Psycholog kliniczny. Czynna psychoterapeutka. Posiada znaczące doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z i doświadczającym obniżonego nastroju i niezadowolenia z jakości własnego życia, odczuwającymi brak satysfakcji z własnego życia  i niską samoocenę. Zajmuje się również  psychologicznymi aspektami odżywiania chorych  między innymi w chorobach nowotworowych.

Prowadzi szkolenia i warsztaty poruszające między innymi problematykę asertywności, komunikacji interpersonalnej, kreatywności i rozwoju osobistego. Autorka licznych publikacji prasowych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Ekspertka ds. edukacji THINK TANK. Prowadzi blog o roli kulinariów w psychologii człowieka. Pasjonuje się odkrywaniem tradycji kulinarnych różnych regionów Polski i zrównoważoną gospodarką żywieniową. Ekspert magazynu Zwierciadło.

Kpt. pil. Igor Augustyniak

Ukończył Politechnikę Rzeszowską. Aktywny uczestnik wielu szkoleń i konferencji zagranicznych o lotniczym profilu m.in bezpieczeństwa oraz szkolenia lotniczego. Był odpowiedzialny za kompleksowe rekrutacje persolenu kopkitowego oraz pokładowego w regionalnej linii lotniczej Eurolot SA. Na warsztatach dzieli się swoimi doświadczeniami zebranymi w ciągu 25 lat lotniczej kariery. Lata(ł) na samolotach małych i większych, napędzanych śmigłem i ciągiem silników odrzutowych. Łącznie siedział za sterami 9 typów maszyn. Obecnie Kapitan – instruktor i egzaminator na samolocie Bombardier, DHC 8 Q400. W wolnych chwilach (takie się podobno zdarzają) lubi wjechać w błoto, piach, lekki teren. Samochodem. Numer 400 ulubiony.

Kpt. pil. Jan Czyżewski

Absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej, Akademii sztabu Generalnego, Warszawskiej Wyższej Szkoły Zarządzania, Akademii Obrony Narodowej.

Inspektor Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i konferencji krajowych i zagranicznych o tematyce bezpieczeństwa, szkolenia lotniczego i ekonomiki operacji lotniczych. Od rozpoczęcia działalności Eurolotu (styczeń 1997 do czerwca 2012) był Dyrektorem operacji lotniczych oraz Szefem pilotów. Realizował nabory personelu latającego i pokładowego, szkolił załogi, wprowadzał do eksploatacji w Eurolocie początkowo samoloty BA- 31 a następnie ATR- 42 i ATR 72 kolejnych wersji i modyfikacji. Latał operacyjnie, szkolił pilotów na samolotach i symulatorach lotu. Nalot życiowy ponad 17000 godz. na szybowcach i samolotach wielu typów.

Stewardessa Joanna Mikołajczyk

Ma ponad 10 letnie doświadczenie.

Uwielbia pracę z ludźmi. Możliwość pracy z pasażerami wyjątkowymi, jakimi są osoby bojące się latać traktuje jako ogromne wyzwanie. fot. Michał Cessanis

Tomasz Wojciechowski

Kontroler, instruktor

Kontroler, instruktor ruchu lotniczego kontroli obszaru w PAŻP w Warszawie, inspektor bezpieczeństwa, w zawodzie od 20 lat. Członek zarządu Stowarzyszenia Polskich Kontrolerów Ruchu Lotniczego POLATCA, przedstawiciel środowiska kontrolerów ruchu lotniczego w Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Kontrolerów Ruchu Lotniczego IFATCA.

Marek Pyrzyna

Kontroler

Kontroler przestrzeni powietrznej kontroli obszaru w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.  Jest również  kontrolerem instruktorem. Odbywa liczne kursy i szkolenia w EUROCONTROL.

Dr Robert Kaczanowski

Lux Med Doktor nauk medycznych

Specjalista medycyny lotniczej. Przez 7 lat kierownik pracowni niedotlenienia wysokościowego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, gdzie prowadził treningi pilotów i kwalifikacje do latania dla pilotów wojskowych. Od około 10 lat związany z lotnictwem cywilnym i kliniką Lux Med jako lekarz przedstartowy. Medycyna lotnicza jest jego pasją. Zajmował się również medycyną kosmiczną, na ile to było możliwe w Polsce. Na warsztatach Pokochaj Latanie zajmuje się wprowadzeniem uczestników w aspekty medyczne lotu pasażerskiego. Uświadamia i tłumaczy jakie jest ryzyko związane z lotem, jakie jest środowisko kabiny samolotu cywilnego, jakie są niebezpieczeństwa i zagrożenia. Wyjaśnia kto może latać, jakie są przeciwwskazania i co możemy zrobić, by lot był bezpieczny i komfortowy dla naszego zdrowia i organizmu.

Opinie o nas