Miejsce

Zajęcia obywają się w Centrum szkoleniowym hotelu Hilton, przy ul. 17 stycznia 39.

Wygodny dojazd autobusem nr 175 jadącym z Dworca Centralnego w stronę lotniska. Inne autobusy komunikacji miejskiej dojeżdżające Aleją Żwirki i Wigury z kierunku Centrum do skrzyżowania z ul. 17 stycznia to 186 i 306.

W pobliżu miejsca odbywania się warsztatów Pokochaj Latanie zlokalizowane są dwa hotele, które przygotowały specjalną ofertę cenową dla uczestników spoza Warszawy:

 

 

Hotel Gromada Warszawa Lotnisko ***

Hotel znajduje się w odległości ok. 400 m od hotelu Hilton. Wysokość rabatu przysługującego dla klientów powołujących się na hasło „Pokochaj Latanie” wynosi 25%.Rabat dotyczy pokoi jedno- i dwuosobowych i naliczany jest od „Ceny dnia”. Rabat z tytułu uczestnictwa w warsztatch nie łączy się z innymi promocjami hotelowymi, np. takimi jak „długi weekend”,  „promocja wakacyjna”.

 

 

Airport Hotel Okęcie ****

Hotel znajduje się w odległości ok. 600 m od od hotelu Hilton. Wysokość rabatu przysługującego dla klientów powołujących się na hasło „Pokochaj Latanie” wynosi 10 %. Rabat jest udzielany od „CENY BAR” (best available rate) i dotyczy każdego rodzaju pokoju i obowiązuje w weekendy (piątek-niedziela).