Pokochaj Latanie

Jedyny warsztat pokonywania lęku przed lataniem z przelotem samolotem.
Przełam strach i pokochaj latanie!

  • quote1.png
  • quote2.png
  • quote3.png
  • quote4.png
  • quote5.png
Aktualności Partnerzy
Eurolot

eurolotDotychczasowy Parter Lotniczy Eurolot S.A.

Eurolot S.A. rozpoczął działalność lotniczą w 1996 roku. Zakończył w dniu 31 marca 2015 r.

Początkowo wykonywał loty rejsowe dla PLL LOT S.A.

Własne operacje lotnicze, o symbolu K2, rozpoczęły sięw 2011 roku. W tym celu zakupionych zostało 8 nowoczesnych, turbośmigłowych samolotów Bombardier Q400 NextGen. Dołączyły one do floty 3 odrzutowców Embraer 175. Kolejne 3 samoloty Bombardier Q400 dołączyły do floty w roku 2013. Tym samym Eurolot jest jedną z ajnowocześniejszych linii lotniczych w Europie, posiadając 11 samolotów Dash Q400.

Read more...
 
Lux Med

Lux Med

Osobom posiadającym kartę Pacjenta LUX MED i CM LIM oferujemy możliwość uczestnictwa w organizowanych warsztatach Pokochaj Latanie, z rabatem 10% od katalogowej ceny danych zajęć. Rabat nie może się łączyć z innymi rabatami w ramach współpracy partnerskiej.

 
Citibank

Citibank

Osobom posiadającym karty płatnicze Citibank oferujemy możliwość uczestnictwa w organizowanych warsztatach Pokochaj Latanie, z rabatem do 10% od katalogowej ceny danych zajęć. Rabat jest uzależniony od rodzaju posiadanej karty płatniczej i od dokonania transakcji zapłaty za uczestnictwo kartą. W celu uzyskania rabatu i dokonania płatności kartą prosimy o kontakt z naszym biurem. 

Read more...
 
Deutsche Bank

Deutsche Bank

Osobom posiadającym karty płatnicze Deutsche Bank oferujemy możliwość uczestnictwa w organizowanych warsztatach Pokochaj Latanie, z rabatem do 10% od katalogowej ceny danych zajęć. Rabat jest uzależniony od rodzaju posiadanej karty płatniczej i od dokonania transakcji zapłaty za uczestnictwo kartą. W celu uzyskania rabatu i dokonania płatności kartą prosimy o kontakt z naszym biurem. 
Read more...
 


JA Facebook Social Like Box Module

eurolot_mae lux_med_mae dla_pilota    gdansk_lech_walesa_airport   katowice_airport   lotams   ptppe  mokop