Pokochaj Latanie

Jedyny warsztat pokonywania lęku przed lataniem z przelotem samolotem.
Przełam strach i pokochaj latanie!

  • quote1.png
  • quote2.png
  • quote3.png
  • quote4.png
  • quote5.png
Miejsce

200_mapa warszawyZajęcia obywają się w Centrum szkoleniowym hotelu Hilton, przy ul. 17 stycznia 39. 

Wygodny dojazd autobusem nr 175 jadącym z Dworca Centralnego w stronę lotniska. Inne autobusy komunikacji miejskiej dojeżdżające Aleją Żwirki i Wigury z kierunku Centrum do skrzyżowania z ul. 17 stycznia to 186 i 306.


W pobliżu miejsca odbywania się warsztatów Pokochaj Latanie zlokalizowane są dwa hotele, które przygotowały specjalną ofertę cenową dla uczestników spoza Warszawy:

Hotel Gromada Warszawa Lotnisko ***

Hotel Gromada Warszawa Lotnisko

Hotel znajduje się w odległości ok. 400 m od hotelu Hilton. Wysokość rabatu przysługującego dla klientów powołujących się na hasło "Pokochaj Latanie" wynosi 25%. Rabat dotyczy pokoi jedno- i dwuosobowych i naliczany jest od "Ceny dnia". Rabat z tytułu uczestnictwa w warsztatch nie łączy się z innymi promocjami hotelowymi, np. takimi jak "długi weekend",  "promocja wakacyjna".

http://www.gromada.pl/hotelwarszawa-lotnisko


Airport Hotel Okęcie ****

Airport Hotel Okęcie

Hotel znajduje się w odległości ok. 600 m od od hotelu Hilton. Wysokość rabatu przysługującego dla klientów powołujących się na hasło "Pokochaj Latanie" wynosi 10 %. Rabat jest udzielany od „CENY BAR” (best available rate) i dotyczy każdego rodzaju pokoju i obowiązuje w weekendy (piątek-niedziela).

 

 

http://www.airporthotel.pl/


 

JA Facebook Social Like Box Module

eurolot_mae lux_med_mae dla_pilota    gdansk_lech_walesa_airport   katowice_airport   lotams   ptppe  mokop