Pokochaj Latanie

Jedyny warsztat pokonywania lęku przed lataniem z przelotem samolotem.
Przełam strach i pokochaj latanie!

  • quote1.png
  • quote2.png
  • quote3.png
  • quote4.png
  • quote5.png
Aktualności Warsztaty
Program

zegarSzkolenia odbywają się w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Eurolot, co pozwoli wprowadzić Państwa w atmosferę i klimat lotniczy. W trosce o dobro uczestników, od początku kursu każdy korzysta ze wsparcia doświadczonego psychologa. Zindywidualizowane podejście psychoterapeuty jest odpowiednio dostosowywane do konkretnego przypadku lęku uczestnika i wspólnie z nim tworzy indywidualną „mapę” lęku przed lataniem. Dzięki temu będziecie Państwo mieli okazję do zrozumienia przyczyn powstania i utrzymywania się lęku przed lataniem oraz uzyskacie wskazówki jak postępować w przyszłości by redukować jego nieprzyjemne skutki.

Read more...
 
Terminy

kalendarzWarszawa: 16 - 17 września.
Zajęcia zostaną zrealizowane przy zgłoszeniu min. 5 os.

Koszt zajęć: 2300 zł (zawiera VAT) - zawiera koszt przelotu w dwie strony.

Zajęcia teoretyczne, bez lotu samolotem - 1770 zł.

Zajęcia nie są cykliczne. Odbywają się tylko i wyłącznie po zebraniu się grupy chętnych.


Przelot samolotem organizowany jest w dniu kończącym zajęcia (niedziela) lub w terminie do 2 tygodni po terminie warsztatów. W przypadku lotu w innym dniu niż dzień kończący zajęcia, koszt lotu samolotem, wraz z zespołem prowadzących, kalkulowany jest dla określonej grupy chętnych.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Lot samolotem.

Kursy Premium

Oferujemy i prowadzimy również zajęcia indywidualne. Warsztaty takie dedykowane są m.in osobom bardzo aktywnym zadowowo, potrzebującym wsparcia w krótkim termiie czasu lub tym, dla których grupa jest barierą. Zajęcia takie zawierają wszystkie najważniejsze elementy i moduły pracy z trybie standardowym, również z możliwością przelotu samolotem.


Kursy firmowe

Wiele firm wymaga  od swoich pracowników, aby latać w podróże służbowe, którym niejednokrotnie towarzyszy stres i niepokój. Zwłaszcza, że podróże te są stałym elementem zawodowej aktywności. Oferujemy specjalnie zaprojektowane warsztaty dla firm, w ramach szkoleń doskonalących, dla wszystkich pracowników, którzy dzięki nim będą podróżować spokojniej i pracować wydajniej niż w stałym stresie z powodu podróży samolotem.

Mogą one odbywać się w siedzibie firmy lub w placówkach dostosowanych do Państwa potrzeb, również jako element programu szkoleń na wyjazdach integracyjnych.


Kursy dla dzieci -
NOWOŚĆ

Czy Twoje dziecko boi się latać? Możemy Wam pomóc.

Warsztaty dla dzieci są nowością w naszej ofercie. W odpowiedzi na zainteresowanie, wprowadziliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8 - 13 lat. Bardzo często dzieci z powodu lęku przed lataniem wyraźnie unikają podróży samolotem lub uruchamiają się inne mechanizmy fobii i niepokoju w życiu codziennym.

Kurs prowadzony jest przez doświadczony zespół psychologów oraz personelu pokładowego. Zajęcia trwają 1 dzień – ok. 8/9 godzin szkolenia. Podobnie jak zajęcia dla dorosłych również odbywają się w bardzo małych grupach. Kurs oprócz modułu psychologicznego zawiera spotkanie z pilotem, kontrolerem ruchu lotniczego oraz wejście do hangaru samolotowego, samego samolotu i przelot nim dla chętnych. Opiekun lub rodzice powinien towarzyszyć dziecku podczas lotu – rodzic nie powinien jednak bać się latać. Obecność na sesji terapeutycznej na wyraźną prośbę rodzica i za zgodą pozostałych uczestników i ich rodziców.

Cena kursu: 900 zł + VAT - 1107 zł


Kurs w j. angielskim

Możliwe są również zajęcia prowadozne w j. angielskim.

Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Required *

Proszę podać poprawny adres e-mail np. .g. yourname@domain.com

To pole jest wymagane.

 

 
Zgłoszenia

zgoszenie_2Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach Pokochaj Latanie, prosimy o kontakt - najlepiej drogą mejlową. Prosimy o pobranie kwestionariusza, wypełnienie i odesłanie do nas mejlem. Przesłanie wypełnionego kwestionariusza jest niezbędne do zagwarantowania sobie miejsca na warsztatach. Jest on jednocześnie ważnym narzędziem przygotowawczym dla psychoterapeutów prowadzących zajęcia.

Read more...
 
Miejsce

200_mapa warszawyZajęcia obywają się w Centrum szkoleniowym hotelu Hilton, przy ul. 17 stycznia 39. 

Wygodny dojazd autobusem nr 175 jadącym z Dworca Centralnego w stronę lotniska. Inne autobusy komunikacji miejskiej dojeżdżające Aleją Żwirki i Wigury z kierunku Centrum do skrzyżowania z ul. 17 stycznia to 186 i 306.

Read more...
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

JA Facebook Social Like Box Module

eurolot_mae lux_med_mae dla_pilota    gdansk_lech_walesa_airport   katowice_airport   lotams   ptppe  mokop