Pokochaj Latanie

Jedyny warsztat pokonywania lęku przed lataniem z przelotem samolotem.
Przełam strach i pokochaj latanie!

  • quote1.png
  • quote2.png
  • quote3.png
  • quote4.png
  • quote5.png
Eurolot

eurolotDotychczasowy Parter Lotniczy Eurolot S.A.

Eurolot S.A. rozpoczął działalność lotniczą w 1996 roku. Zakończył w dniu 31 marca 2015 r.

Początkowo wykonywał loty rejsowe dla PLL LOT S.A.

Własne operacje lotnicze, o symbolu K2, rozpoczęły sięw 2011 roku. W tym celu zakupionych zostało 8 nowoczesnych, turbośmigłowych samolotów Bombardier Q400 NextGen. Dołączyły one do floty 3 odrzutowców Embraer 175. Kolejne 3 samoloty Bombardier Q400 dołączyły do floty w roku 2013. Tym samym Eurolot jest jedną z ajnowocześniejszych linii lotniczych w Europie, posiadając 11 samolotów Dash Q400.

Eurolot jest aktywnym członkiem European Regions Airline Association – ERA (Stowarzyszenia Europejskich Regionalnych Linii Lotniczych). W Polsce wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, otrzymał m.in. nagrodę Polskiego Klubu Biznesu – „Najlepszy debiut w biznesie 1998”. Najwyższą jakość bezpieczeństwa wykonywanych operacji lotniczych oraz serwisu potwierdzają certyfikaty ULC, EASA oraz IATA.

eurolot_1Eurolot jest spółką akcyjną. W 62,1% należącą do Skarbu Państwa RP i w 37,9% do TF Silesia.
Misją firmy jest rozwijanie lokalnych połączeń lotniczych, łącząc polskie miasta z europejskimi destynacjami, tworząc atrakcyjną cenowo, bezpieczną i nowoczesną gałąź transportu – konkurencyjną wobec innych form komunikacji na Starym Kontynencie. Dzieki doświadczeniu, wykwalifikowanemu personelowi, nowoczesnej flocie i entuzjazmowi szybko może osiągnąć ten cel.

"Bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów jest naszym priorytetem" – to motto przyświeca działaniom blisko 200 pracowników Eurolot S.A. Nowe samoloty, innowacyjne rozwiązania komunikacyjne – tablety do dyspozycji pasażerów na pokładzie, możliwość korzystania w wybranych portach z saloników biznesowych, bezpłatny i urozmaicony poczęstunek to tylko nieliczne elementy wyróżniające linię na rynku przewoźników lotniczych. Nad wszystkim czuwają piloci i pilotki z wieloletnim doświadczeniem oraz komunikujący się w kilkunastu Ponad 70-osobowe, ekonomiczne samoloty to idealne rozwiązanie na czartery, najmy i inne formy użytkowania. Z oferty linii korzystają duże korporacje międzynarodowe, mniejsze przedsiębiorstwa sektora MSP, indywidualni przedsiębiorcy oraz kluby sportowe, wytwórnie filmowe i muzyczne poszukujące wygodnych i elastycznych ofert korzystania z usług lotniczych.

eurolot_2Eurolot S.A. oferuje ponadto wiele dodatkowych pakietów dla biznesu, jak m.in. program EurolotPass czy EurolotKarnet.

Eurolot S.A. aktywnie uczestniczy we wspieraniu wielu inicjatyw społecznych. Jest partnerem Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Fundacji Integracja.

Jest partnerem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

JA Facebook Social Like Box Module

eurolot_mae lux_med_mae dla_pilota    gdansk_lech_walesa_airport   katowice_airport   lotams   ptppe  mokop