Pokochaj Latanie

Jedyny warsztat pokonywania lęku przed lataniem z przelotem samolotem.
Przełam strach i pokochaj latanie!

  • quote1.png
  • quote2.png
  • quote3.png
  • quote4.png
  • quote5.png
Aktualności Aerofobia Blog Zobacz co Ci przywiozłem…
Zobacz co Ci przywiozłem…
Written by   
Wtorek, 14 maja 2013 00:00

zobacz_co_przywiozlem_1Do ręki powędrował przybornik Swiss. Takie cuda dają na pokładzie Swiss, na „atlantykach” oczywiście i w dodatku w biznesie. W środku bardzo gustowne „klapki na oczy” z kolorowymi gumeczkami, malutkimi klamerkami, zatyczki do uszu, malutka szczoteczka z pastą do zębów i super ciepłe skarpetki. Bardzo fajny gift, w metalowym tłoczonym samolotem na pudełku.

Prezent dostałam, bo ja nie byłam tym pasażerem, nie poleciałam za ocen. Tym razem, koło nosa przeleciała mi Floryda. Zdjęcia pooglądałam, fantastyczny kolor oceanu, palmy, piaseczek i leżaczki. Super. Mnóstwo opowieści  z florydowej route. Wtedy sobie przypominam, że nie latam. Złości mnie to już.

zobacz_co_przywiozlem_2

Wracając do gadżetów, uwielbiam takie. Nałogowo zbieram pocztówki. Ułatwiam robotę swoim bliskim i dalszym, bo bo nie muszą ich wysyłać,  wystarczy, że przywiozą. Kartka musi mieć jednak rzecz najważniejszą, datę i nr rejsu! on musi być. To jest moje zastępstwo-kartka. To nie koniec. Kiedyś miałam też całkiem spory zbiór torebek, …. hmm no wiadomo do czego… dla tych słabszych.

Istnieją całe strony linii poświecone takim torebeczkom.  nie muszą ich wysyłać,wystarczy, że przywiozą. Kartka musi mieć jednak rzecz najważniejszą, datę i nr resju! on musi być. To jest moje zastępstwo-kartka. To nie koniec. Kiedyś miałam też całkiem spory zbiór torebek, …. hmm no wiadomo do czego… dla tych słabszych.

Wszystkie są pięknie obrendowane, kolorowe. Kiedyś też Ktoś wyjątkowy, zaprezentował mi swoje modele. Jedna poniżej, wymyślaliśmy hasła do każdej - Paw jest dumy, źle się czuję, ale dzielny będę i lecę dalej:) 

Tych też miałam całe mnóstwo. Każda z informacją gdzie leciała, z kim leciała,  nr rejsu i datą.Tylko, że za każdym razem d o s t a w a ł a m. Nie byłam w samolocie. Liczyłam na pamieć moich podróżnych. Radość wielka jak coś dostałam, a potem się godzinami zastanawiałam, że przecież wystarczy wsiąść do samolotu, obłożyć się tymi torebkami, na małych karteczkach napisać wszystko to, czego się boję, wrzucić do torebki i wysiadając nie zabierać. Przecież one po to sąJ spełnią doskonale swoją rolę.

 

JA Facebook Social Like Box Module

eurolot_mae lux_med_mae dla_pilota    gdansk_lech_walesa_airport   katowice_airport   lotams   ptppe  mokop